Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

Ahoj prázdniny

FOTO: V neděli, 1. září proběhl ve fotbalovém areálu v Rájci zábavní program pro děti. Nejen děti, ale i dospělí byli u toho. A bavili se všichni!

Občanské sdružení Za rozvoj města uspořádalo za naší mírné dopomoci v poslední prázdninový den přímo Dětskou párty aneb Ahoj prázdniny. Na přítomné čekalo spoustu atrakcí a zábavy.My jsme pro návštěvníky připravili hasičskou lanovku, prohlídku našeho vozového parku a mladí hasiči předvedli svoje dovednosti. Konkrétně se jednalo o ukázku požárního útoku, štafety a disciplín, které jsou zařazeny ve hře Plamen určené pro mladé hasiče. Všechny tyto disciplíny si pak mohli všichni návštěvníci i vyzkoušet pod dohledem instruktorů mládeže.


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017