Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

Soutěž v pož. útoku, Ráječko

FOTO: V sobotu, 31. srpna 2013 proběhla soutěž v požárním útoku z vozidel ve Spešově.

 

Do soutěže, kterou pořádá SDH Ráječko pravidleně v tomto termínu, se tentokrát zapojilo celkem 10 družstev, z toho 3 družstva žen. My jako pravidelní účastníci jsme měli zastoupení 2 družstev mužů a jedno družtva žen.Soutěžní družstvo z Ráječka RETRO navázalo na úspěšný start a útok ze Spešova a soutěž s dosaženým časem 46.81 vyhrálo. Nám se útoky příliš nepovedly a tak jsme celkově obsadili 6. a 7. místo. Ženy skončily třetí.

Celkové výsledky soutěže:

Kategorie muži
1. Ráječko Retro
2. Dolní Lhota A
3. Dolní Lhota B
4. Ráječko A
5. Rájec B
6. Rájec A
7. Jestřebí

Kategorie ženy
1. Dolní Lhota
2. Ráječko
3. Rájec


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017