Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

Oslavy 110. výročí SDH Brťov

FOTO: Zúčastnili jsme se oslav 110. výročí založení SDH Brťov-Jeneč.

V sobotu, 6. července probíhaly na Brťově oslavy 110. výročí založení SDH Brťov. Po celou sobotu byl připraven bohatý kulturní a společenský program. Je nutné říci, že hasičina je na Brťově velice oblíbené řemeslo a počet návštěvníků těchto oslav to jen potvrdil.Celé oslavy byly zahájeny již dopoledne, a to soutěží v požárním sportu. Při plnění této soutěže se naše družstvo řídilo heslem \"Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se\", a možná i proto byl náš pokus hodnocen jako nedokončený.

Po soutěži pokračoval program ukázkou historické a novodobé techniky. Návštěvníci mohli shlédnout tu nejstarší ruční džberovou stříkačku, historické motorové stříkačky a nejmodernější techniku. Proběhly ukázky vyprošťování osoby z havarovaného vozidla, hašení vozidla a zásah hasební pěnou. Největší úspěch však měl zásah mladých hasičů z Lysic, kteří byli přizvání k vyřešení padlého stromu a požáru dopravního prostředku a i s tím si hravě poradili.


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017