Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

Ukázky na fotbalovém turnaji

Dne 15. 6. 2013 proběhl na místním stadionu memoriál Marka Opatřila, turnaj fotbalových přípravek. Jednotka SDH Rájec zde předvedla svoji techniku.Všichni účastníci turnaje měli možnost v tento krásný prosluněný den možnost shlédnout techniku naší jednotky. V době od 10 do 14 hodin byla přistavena k ukázkám především pro děti, ale i pro dospělé naše "Romana".

V průběhu dne jsme předvedli dvakrát i ukázku zásahu se střední a těžkou pěnou. Děti tak měli možnost shlédnout v polovině června i sníh v přímém přenosu.


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017