Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

Oslavy města Rájec-Jestřebí

FOTO: Červen patřil oslavám 40. let povýšení Rájce-Jestřebí na město.

Hasiči odjakživa patří k našemu městu, vždyť Sv. Florián, patron všech hasičů je jedním ze symbolů města a je naším ochráncem. Proto i my jsme se podíleli na pořádání příjemného dne a oslav se zúčastnili.

A neměli jsme úkol jediný. Tento velký den, který proběhl 8. června, bylo nutné pomoci se zajištěním pořadatelské služby - nejprve přípravy prostor za sokolovnou a v průběhu akce zabezpečení požárního dozoru a zdravotnického dohledu.V rámci jednotlivých bloků ukázek sportovních a zájmových organizací jsme se předvedli při činnosti s mladými hasiči a výjezdovou technikou, kterou mohli návštěvníci shlédnout po celou dobu oslav. Obrovský zájem sklidila námi provedená ukázka hašení oleje na plotně.

Po ukázkách jsme se s technikou přesunili k provedení ukázek v místní části Holešín, kde probíhaly oslavy k 70. výročí založení hasičského sboru.


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017