Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

Výcvik obsluh MP u JSDH

V sobotu, 23. března proběhl výcvik obsluhovatelů motorových pil.

V rámci odborné přípravy členů jednotky SDH Rájec proběhl výcvik členů, kteří jsou oprávněni u zásahu obsluhovat motorové pily. Výcvik po dohodě s vedením města zajistil velitel a zástupce velitele jednotky.

Členové postupně ve vytipovaných lokalitách provedli v některýcvh případech tzv. rizikové kácení stromů, které by za jiných okolností provedla specializovaná firma.Jen pro doplnění informace, tak každý člen, který je oprávněn obsluhovat motorovou pilu musí dle předpisů každý rok odpracovat s motorovou pilo nejméně 8 hodin. Jednotka SDH Rájec tímto výcvikem přispěla nejen ke zdokonaléní svých schopností, ale i k ušetření finančních výdajů obce, které by měla v souvislosti s touto činností. Výcvik byl veden pod dohledem instruktora HZS.


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017