Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

Soutěz ve Veselici

V sobotu 12. října 2013 dopoledne proběhla ve Vavřinci pro mladé hasiče podzimní soutěž v požárnických dovednostech, která je součástí celostátní hry Plamen. Ráječtí hasiči se této soutěže zúčastnili v počtu dvou hlídek mladších žáků. Odpoledne pak soutěž pokračovala v kategoriích dorostenců a i zde jsme měli želízko v ohni - naši jedinou dorostenku Elišku Rumlerovou.Při této soutěži, která je pořádaná pravidleně každým rokem v tuto dobu se mladí hasiči utkají při tzv. branném závodu na několika stanovištích např. ve střelbě ze vzduchovky, ošetřování základních zranění, uzlování, topografii, poznávání požárního příslušenství a nebo ručkování na laně. Vše samozřejmě na čas a vpřípadě chyby s udělením trestných bodů, které se pak připočítají k výslednému času.

Hlídky mladých hasičů Rájec v kategirii mladších žáků skončily na 12. a 36. místě, celkově nakonec obsadili v podzimní části soutěži 11. místo a s 32 body a započítaným 21. místem ze štafety dvojic jsou prozatím na celkovém 12. místě v soutěži Plamen.

V kategorii dorostenek se podařilo Elišce Rumlerové nakonec vybojovat 3. místo v této okresní soutěži. Gratulujeme a přejeme všem mladým hasičům mnoho úspěchů a radosti v dalších soutěžích.


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017