Přidejte se k nám!

Přijďte mezi nás!

Přijďte se mezi nás podívat jak to u nás ve sboru funguje.

Mladí hasiči

Mladí hasiči mají schůzku v průběhu roku vždy v pátek od 16:00 do 18:00.
Sraz u hasičské zbrojnice v Rájci.

V zimním období jsou schůzky pravidelně v tělocvičně místního gymnázia. Pro tento rok vždy ve středu od 16:00 do 17:00.

Pokud se chcete schůzky zúčastnit a nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí kolektivu mladých hasičů - viz kontakty
Rádi mezi sebou uvítáme nové členy od 6 let bez rozdílu pohlaví a dovednosti. Od toho jsme přece tady, abychom naše budoucí nástupce vše naučili.

Sbor dobrovolných hasičů

Máte-li elán spolupůsobit při rozvoji kulturního a společenského dění v našem městě, podporavat dlouholetou tradici a stát se jedním z nás, pak kontaktujte jednatele sboru - viz kontakty.

A nebo rovnou přijďte na některou z našcih akcí, rádi Vám vyplníme přihlášku a přijmeme Vás do našeho kolektivu.

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů

Chcete-li pomát nejen našim spoluobčanům při vzniku mimořádných událostí, pak Vás rádi přivítáme mezi členy výjezdové jednotky. Pro členství v jednotce SDH Rájec, kterou zřizuje město, není podmínkou být zároveň řádným členem sboru.

Máte-li zájem kontaktujte velitele jednotky - viz kontakty a nebo navštivte některé z pravidelných školení či výcviků - vždy v úterý od 18.00 hod. v hasičské zbrojnici. Nemusíte se ničeho bát, seznámíme Vás se vším co je zapotřebí.