Domů  |  Kontakt  |  Sponzoři  |  Ke stažení  |  Odkazy   |   Pro členy  
Sbor
Akce
Mládež
Prevence
Foto a video
 
Zásahy JSDH

RSS kanál mimořádných událostí v okrese Blansko

RSS kanál:

Podpořte naši činnost

Každoročně žádáme naše sponzory o finanční nebo jiný dar, především na mládež.

Žádost o sponzorský dar

Sbor dobrovolných hasičů Rájec je sdružení občanů, jejichž hlavním cílem je zajišťovat pomoc a likvidaci následků živelných katastrof, požárů, dopravních nehod a jiných menších havárií. Dalšími aktivitami sdružení jsou sportovní a kulturní akce a především mimoškolní práce s dětmi.

V současné době se pod záštitou SDH Rájec pravidelně schází 12 mladších (6 – 12 let), 13 starších (12 – 15 let) a desítka dorostenců, kteří se scházejí v zimním období jedenkrát týdně na 2 hodiny a v letním spolu tráví až 12 hodin v závislosti na probíhajících soutěžích. Naším cílem je pro zimní sezónu zajistit pravidelné tréninky v tělocvičně, případně krytém bazénu, ochranných, sportovních a dalších pomůcek, jako jsou lana, buzoly, barvičky na malování, papír, nůžky nebo například stolní hry. Rádi bychom také uspořádali alespoň jeden poznávací výlet (v loňském roce do Technického muzea v Brně). Pro letní soutěžní sezónu je nutné zajistit běžné provozní výdaje, které jsou c.a. 1 000 Kč za jednoho mladého hasiče na rok, což obsahuje dopravu, drobné občerstvení na soutěžích a v případě dostatku financí bychom uspořádali i letní tábor. Dlouhodobě bychom se snažili o vlastní dopravní prostředek pro větší množství dětí, protože stávající nevyhovuje předpisům – pouze pro 10 dětí, nemá možnost pásů atp.

O finanční dary věnované nám si mohou podnikatelé snížit daň ze zisku (Zákon č. 586/1992 Sb., §15, resp. §20, odst. 8 „na požární ochranu, na podporu a ochranu mládeže“). Pro tuto pomoc zveřejňujeme číslo účtu 173 944 069 / 0600 a IČ 65 33 88 12. Nicméně nejedná se nám pouze o finanční dary, ale o libovolné zboží či služby, které by se mohlo hodit pro větší množství dětí (limonády, oplatky, doprava).

Za jakýkoli dar máme možnost veřejně poděkovat dárcům v tisku. Rovněž máme možnost Vás prezentovat na různých akcích zaměřených na hasičský sport a dalších akcí, které pořádáme. Pokud máte o tuto možnost zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím www.hasicirajec.cz/kontakt.

Za projevenou důvěru a pomoc Vám děkujeme a v případě zájmu a zaslání loga Vaší firmy Vás uveřejníme na našich stránkách v sekci Sponzoři.

 

Za SDH Rájec

 

Pavel Sáňka, starosta
Daniel Ryza, jednatel

Pro členy

Pro prohlížení této stránky se musíte přihlásit.

Jak získat přístup

Kontaktujte některého z redaktorů - viz. kontakty.


O přístup má možnost žádat každý člen SDH Rájec.
Přístup Vám zajistíme zpravidla do 48 hodin od zažádání. Kontaktujte webmastery.


Připravované akce >>
Přidejte se >>
Podpořte naši činnost >>
Aktuality
line line line
  Sbor dobrovolných hasičů Rájec (c) 2005 -2017