Jihomoravský kraj podpořil kolektiv mladých hasičů

SDH Rájec obdržel od JmK finanční podporu ve výši 37 000 Kč v rámci dotačního titulu

"Rozvoj materiálně technické základny mimoškolních zájmových aktivit dětí a mládeže v roce 2018"

na projekt

Rozšíření materiálně technické základny mladých hasičů SDH Rájec.

Cílem projektu bylo zajistit obnovu a rozšíření materiálně technického vybavení mladých hasičů a dorostu při SH ČMS - Sboru dobrovolných hasičů Rájec. Projekt byl realizován v průběhu druhé poloviny roku 2018.

Díky poskytnuté dotaci se podařilo pořídit vybavení (přilby, kladinu, velký nůžkový stan) a zlepšit tak podmínky i bezpečnost pro realizaci hasičských sportů mladých hasičů (dětí a dorostu) a pořádání soutěží.

Projekt splnil stanovený cíl, byl realizován v souladu se smluvními podmínkami, přispěl k obnově a rozšíření materiálně technického vybavení a podmínek pro rozvoj požárních sportů mladých hasičů při SDH Rájec.

Děkujeme za podporu!

Zásahy a činnost jednotky SDH

23. POŽÁR - Nízké budovy
04.05.2019 v 02:47 hodin
Blansko, ul. Zborovecká
Více ze zásahů naleznete ZDE!

POŽÁR - Nízké budovy
Blansko, ul. Zborovecká
04.05.2019, 02:47 hodin
  Jednotky: stanice Blansko, SDH Rájec, SDH Černá Hora
  Technika: 1V (CAS 20/4900/50 - S2R)

Popis: Jednotka byla vyslána k požáru garáže. Na místě jedna lehce popálená osoba, která byla předána do péče ZZS. Lokalizace 3:26. Likvidace 4:29. Jednotka na místě provedla dohašování a vynášení ohořelých věcí.
Článek:

ZDE (www.firebrno.cz)